Home / Valdybos
Italijos lietuvių bendruomenę sudaro 5 Romos apylinkės valdybos nariai ir visų kitų bendruomenės apylinkių valdybų pirmininkai. Šiuo metu Italijos lietuvių bendruomenei vadovauja Elzė Di Meglio.
Romos lietuvių bendruomenės 2016-2018 m. valdybos sudėtis:

Bendruomenės pirmininkė – Elzė Di Meglio
Vice-pirmininkė – Nerija Marciukaitė
Valdybos narė – Aušra Gylytė
Sekretorė – Eglė Skulskytė
Iždininkas – Romanas Kazakevičius

Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.

Toskanos lietuvių bendruomenės valdybos 2019-2021 m. sudėtis:

Bendruomenės pirmininkė – Asta Kriščiūnaitė-Dantoni
Vicepirmininkė – Laima Malinauskaitė
Kultūrinių renginių atstovė – Viktorija Skafaru
Sekretorė – Vilma Rapsaitė
Iždininkė – Roma Zukovskaja
Valdybos narė, atsakinga už bendruomenės komunikaciją – Neringa Budrytė

Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.

Veneto lietuvių bendruomenės 2018-2020 m. valdybos sudėtis:

Bendruomenės pirmininkė – Dalia Martusevičiūtė
Vicepirmininkė – Inga Jonaitytė
Vicepirmininkė – Kristina Janušaitė-Valleri
Iždininkė – Diana Butkuvienė
Sekretorė – Giedrė Rutkauskaitė
Valdybos narė – Renata Petravičiūtė

Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.

Milano lietuvių bendruomenės  2018-2020 m. valdybos sudėtis:

Pirmininkė – Gintarė Cvirkaitė
Vicepirmininkė – Monika Gaidytė
Sekretorė – Vilma Slažinskaitė
Iždininkė – Viktorija Račkauskaitė
Valdybos narė – Vilma Černikytė

Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.

Apulijos ir Bazilikatos lietuvių bendruomenės 2018-2020 m. valdybos sudėtis:

Pirmininkė – Indrė Matutytė-Cordella
Vicepirmininkė – Daiva Jakučiūnaitė
Iždininkė – Evelina Nikliauzaitė
Sekretorė – Agnė Jundulaitė
Atstovė kultūriniams renginiams – Nijolė Dorotėja Beniušytė

Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.

Ligūrijos lietuvių bendruomenės valdybos 2018-2020 m. sudėtis:

Bendruomenės pirmininkė – Aistė Paradnikaitė
Vice-pirmininkė – Giedrė Žekaitė
Kultūrinių renginių atstovė – Toma Gudelytė
Sekretorė – Inga Varni
Iždininkė – Ingrida Kunsmonienė

Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.

Pjemonto lietuvių apylinkės 2017 – 2019 m. valdybos sudėtis:

Pirmininkė – Aurelija Orlova
Vice pirmininkė, atsakinga už Turino miestą – Svetlana Matusevičienė
Vice pirmininkė, atsakinga už provincijos miestelius – Vitalija Linkienė
Iždininkas – Vygintas Matusevičius
Valdybos narė, atsakinga už kultūrą ir bendrąjį ugdymą – Vilma Ramella Paia

Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.

Sardinijos  lietuvių apylinkės 2018-2020 m. valdybos sudėtis:

Pirmininkė – Daiva Lapėnaitė
Valdybos narė, atsakinga už bendruomenės komunikaciją – Rūta Jonaitė
Valdybos narė, patarėja – Daiva Rimšaitė

Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.

Pietų Italijos  lietuvių apylinkės 2016-2018 m. valdybos sudėtis:

Pirmininkė – Simona Crisafulli

Kitos valdybos narės: Tolvaida Gilytė, Sandra Sitnikaitė, Kristina Bankauskaitė, Vida Navickaitė