Italijos lietuvių bendruomenę sudaro 5 Romos apylinkės valdybos nariai ir visų kitų bendruomenės apylinkių valdybų pirmininkai. Šiuo metu Italijos lietuvių bendruomenei vadovauja Elzė Di Meglio.
Romos lietuvių bendruomenės 2021-2023 m. valdybos sudėtis:
Bendruomenės pirmininkė – Elzė Di Meglio
Vice pirmininkė ir iždininkė – Viktorija Šafranavičiūtė
Valdybos narys atsakingas už ryšius su Italijos institucijomis, bendruomenėmis – Gianluca Petrone
Sekretorė, valdybos narė atsakinga už viešuosius ryšius – Kristina Petrauskaitė
Valdybos narė atsakinga už kultūrą – Margarita Bareikytė
Valdybos patarėjai: Romanas Kazakevičius ir Raimonda Bojažinskytė
Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.
2016-2021 m. valdybos sudėtis.
Toskanos lietuvių bendruomenės valdybos 2019-2021 m. sudėtis:
Bendruomenės pirmininkė – Asta Kriščiūnaitė-Dantoni
Vicepirmininkė – Laima Malinauskaitė
Kultūrinių renginių atstovė – Viktorija Skafaru
Sekretorė – Vilma Rapsaitė
Iždininkė – Roma Zukovskaja
Valdybos narė, atsakinga už bendruomenės komunikaciją – Neringa Budrytė
Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.
Veneto lietuvių bendruomenės 2018-2020 m. valdybos sudėtis:
Bendruomenės pirmininkė – Dalia Martusevičiūtė
Vicepirmininkė – Inga Jonaitytė
Vicepirmininkė – Kristina Janušaitė-Valleri
Iždininkė – Diana Butkuvienė
Sekretorė – Giedrė Rutkauskaitė
Valdybos narė – Renata Petravičiūtė
Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.
Milano lietuvių bendruomenės 2018-2020 m. valdybos sudėtis:
Pirmininkė – Gintarė Cvirkaitė
Vicepirmininkė – Monika Gaidytė
Sekretorė – Vilma Slažinskaitė
Iždininkė – Viktorija Račkauskaitė
Valdybos narė – Vilma Černikytė
Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.
Apulijos ir Bazilikatos lietuvių bendruomenės 2021-2023 m. valdybos sudėtis:
Pirmininkė – Indrė Matutytė-Cordella
Vicepirmininkė – Daiva Jakučiūnaitė
Sekretorė – Agnė Jundulaitė
Iždininkė – Karinė Amirjan-Lučkė
Valdybos narė – Dovilė Bajerciūtė
Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.
2018-2020 m. valdybos sudėtis.
Ligūrijos lietuvių bendruomenės valdybos 2018-2020 m. sudėtis:
Pirmininkė – Aistė Paradnikaitė
Vice-pirmininkė – Giedrė Žekaitė
Kultūrinių renginių atstovė – Toma Gudelytė
Sekretorė – Inga Varni
Iždininkė – Ingrida Kunsmonienė
Plačiau apie kiekvieną skaitykite čia.
Pjemonto lietuvių apylinkės 2019 – 2021 m. valdybos sudėtis:
Pirmininkė – Aurelija Orlova
Vice pirmininkė, atsakinga už kultūrą ir bendrąjį ugdymą – Vilma Ramella Paia
Vice pirmininkė, atsakinga už provincijos miestelius – Vitalija Linkienė
Iždininkė, valdybos narė atsakinga už sportą ir aktyvią veiklą – Inga Akulauskaitė
Valdybos narė – Agnė Gudelevičiūtė
2017 – 2019 m. valdybos sudėtis.
Sardinijos lietuvių apylinkės 2022 – 2024 m. (spalio 30 d.) valdybos sudėtis:
Pirmininkė – Daiva Lapėnaitė
Vicepirmininkė – Rūta Jonaitė
Valdybos narė, patarėja – Jurga Petrauskaitė
2018-2020 m. valdybos sudėtis.
Pietų Italijos lietuvių apylinkės 2016-2018 m. valdybos sudėtis:
Pirmininkė – Simona Crisafulli
Kitos valdybos narės: Tolvaida Gilytė, Sandra Sitnikaitė, Kristina Bankauskaitė, Vida Navickaitė